For years we have been providing
our business partners advice on the implementation of SAP

About NESC

Meet NESC

For many long years, we have been sharing with our partners our knowledge of and experience in implementing SAP in various scenarios. We are a team of highly skilled consultants. As a team, we bring extensive theoretical knowledge and hands-on expertise on business processes across multiple industries...

More about us
 

Services

Our offer

100+

International
projects

20+

consultants available for our clients

10+

years of experience

News

New Articles

SAP S4HANA

Nowe wydanie SAP S/4HANA
SAP S/4HANA to system ERP, który służy do zarządzania zasobami firmy w czasie rzeczywistym. Czym właściwie jest system ERP (ang. Enterprise Resource Planning): to oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Czym jest prognozowanie popytu i dlaczego warto się nim zainteresować?

Prognozowanie popytu – podstawy i korzyści

Prognozowanie popytu to szacowanie wielkości sprzedaży w konkretnym okresie, co ma na celu bardziej efektywne zaplanowanie zasobów produkcyjnych, ocenę potrzebnych zapasów oraz opracowanie budżetu.

KSEF a faktury elektroniczne

Faktura elektroniczna" lub "e-faktura" funkcjonuje w Polsce jako pełnoprawny dokument urzędowy już od 2005 roku, ale dopiero pandemia COVID-19 sprawiła, że coraz więcej firm zdecydowało się na elektroniczne wysyłanie faktur do swoich kontrahentów, a Ministerstwo Finansów zaczęło przymierzać się do wprowadzenia obowiązkowego stosowania elektronicznych faktur ustrukturyzowanych w obrocie gospodarczym począwszy od 2023 roku.

ISO20022 - innowacja w płatnościach międzynarodowych

Wraz z rozwojem i rosnącym zainteresowaniem protokołem IP (Internet Protocol) oraz XML pojawiła się okazja dla branży finansowej do przejścia na jeden wspólny język komunikacji, który miał ułatwić wymianę informacji między instytucjami finansowymi, ich infrastrukturą rynkową i użytkownikami końcowymi.